Wyjaśnienie Piotra Fikusa.

 

Poniżej prezentujemy wyjaśnienie nadesłane przez Piotra Fikusa:

 

W odpowiedzi na pojawiające się komentarze zawierające niezgodne z prawdą informacje dotyczące rzekomej propozycji Pana Wojciecha Kankowskiego mówiącej o współpracy w przypadku jego zwycięstwa w II turze wyborów pragnę poinformować:

 

Do spotkania doszło dnia 17.11.2014. W spotkaniu uczestniczyli Pan Wojciech Kankowski oraz Panowie Witold Szmidtke, Jacek Miąskowski i moja skromna osoba. Pan Kankowski zaproponował podpisanie pisma, które przedstawiam poniżej. Zdesperowany Pan Miąskowski,  który nie został  wybrany również do Rady Miejskiej w Żukowie bez wahania podpisał to pismo. W związku z tym, że pismo to nie zawierało żadnych konkretnych propozycji współpracy stwierdziłem, że bez uzgodnień z pełnomocnikami naszego komitetu nie podpiszę tego dokumentu w tym dniu. Po konsultacjach z pełnomocnikami podjęliśmy decyzję o nie podpisywaniu tego dokumentu. To są fakty, które pragnę przedstawić Moim Wyborcom i Naszym Mieszkańcom.

 

Pragnę również zaprosić wszystkich Mieszkańców Chwaszczyna, Tuchomia i Gminy Żukowo do wzięcia udziału w II turze wyborów na Burmistrza Gminy Żukowo 30 listopada 2014 roku.

 

Pozdrawiam

Piotr Fikus

 

 

Skan pisma:

 oswiadczenie-Kankowskiego

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.