Wycinka drzew i utwardzenie pobocza DK20 na granicy Chwaszczyna i Gdyni

{module do-reklamy-intertekst|none}

Komitet Mieszkańców ul. Rewerenda i Polna w Chwaszczynie w maju br. zwrócił się  do Zarządu Dróg i Zieleni w Gdyni z wnioskiem w sprawie poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w rejonie skrzyżowania ul. Rewerenda i Drogi Krajowej 20 poprzez m.in. wycinkę drzew rosnących w skrajni drogi krajowej 20.

Wniosek Komitetu poparło blisko 300 Mieszkańców Chwaszczyna, jak też okolicznych miejscowości, składając podpis na liście poparcia.

 

W odpowiedzi na nasz wniosek ZDiZ w Gdyni informuje: „ […] ZDiZ podejmie działania w zakresie wycięcia dwóch drzew (kierunek Gdynia) wraz z utwardzeniem powierzchni pobocza”.

 

Komitet Mieszkańców ul. Rewerenda i Polna w Chwaszczynie pragnie serdecznie podziękować Mieszkańcom Chwaszczyna za poparcie naszej inicjatywy oraz ZDiZ w Gdyni za pozytywne rozpatrzenie naszego wniosku.

 
Z poważaniem,
 
Jacek Fopke
Przewodniczący Komitetu

 

{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.