Wybory samorządowe 2018 – debata kandydatów na burmistrza gminy Żukowo

We wtorek, 9 października w Żukowie odbędzie się debata wyborcza z udziałem kandydatów na burmistrzów. Pretendenci do objęcia najważniejszego stanowiska w gminie Żukowo zmierzą się z pytaniami dziennikarzy, mieszkańców, jak również będą mieli okazję zadać pytanie swojemu kontrkandydatowi.

Debata odbędzie się w Centrum Zarządzania Kryzysowego w Żukowie (budynek OSP) we wtorek, 9 października o godzinie 19. Wezmą w niej udział – Wojciech Kankowski, Marek Trepczyk oraz Krystian Gachewicz. Debata jest otwarta dla mieszkańców. Może wziąć w niej udział każdy.

W pierwszym etapie kandydaci na burmistrza gminy Żukowo zmierzą się z pytaniami przygotowanymi przez organizatorów debaty, a więc dziennikarzy Dziennika Bałtyckiego, portalu Kartuzy.info oraz portalu Expresskaszubski.pl.

W drugiej turze kandydaci będą mieli szansę zadań pytanie kontrkandydatowi. A następnie po udzieleniu przez niego odpowiedzi będą mogli ją skomentować.

W trzeciej części każdy kandydat udzieli odpowiedzi na jedno pytanie wylosowane z puli przygotowanej przez publiczność. Na zakończenie każdy z kandydatów będzie miał możliwość, by podsumować debatę.

Debata będzie także transmitowana na żywo na profilu facebookowym portalu Kartuzy.info.

Informacja ze strony: kartuzy.info

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.