Głównym tematem minionego miesiąca w Klubie Sportowym Gokken były zgrupowania. Zawodnicy oraz trenerzy uczestniczyli w aż trzech spotkaniach z innymi karatekami.

 

Pierwsze z nich odbyło się 12 września w Szczecinie. Trenerzy spotkali się z Luigi Busą – mistrzem świata, u którego zdobywali nową wiedzę. Zawodnicy w tym czasie byli na zawodach w Łodzi, gdzie zdobyli 4 medale:

 

I miejsce – Sara Elwart
II miejsce – Bartosz Potracki
III miejsce – Dominika Groth oraz Martyna Rykowska.

 

Był to pierwszy w tym roku szkolnym występ KS Gokken, zawodnicy testowali swoją formę po licznych w tym roku obozach wakacyjnych.

 

Następnie powołani zawodnicy: Sara Elwart, Filip Wendt oraz Dominik Korbolewski, wyruszyli do COS w Wałczu na zgrupowanie kadry Polski. Cała trójka wraz z Dominiką Groth została powołana na Mistrzostwa Świata SHOTOKAN w Bielsko-Białej (03-04.10). W ubiegłym roku na Mistrzostwach Europy Filip Wendt był podwójnym złotym medalistą.

 

Ostatnim wyjazdem było zgrupowanie kadry Pomorza, gdzie pod okiem Arkadiusza Stubby z KS Karate Senshi sparowali się z innymi zawodnikami z naszego regionu.

 

To był pracowity miesiąc dla nas wszystkich. Życzymy sobie oraz Wam, ażeby ten rok szkolny był równie dobry, a nawet lepszy niż ubiegły.

 

Ekipa Gokken

 

na zdjęciu Sara Elwart, Filip Wendt oraz Dominik Korbolewski

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.