Włamywacze i złodzieje ponownie w Chwaszczynie

W ubiegłym tygodniu dwóch włamywaczy weszło na teren jednej z posesji w centrum Chwaszczyna. Złodzieje plądrowali dom i szukali wartościowych rzeczy. Na szczęście nie osiągnęli swojego celu.

Bardzo prosimy o zachowanie czujności. Przestrzegamy mieszkańców, abyście właściwie zabezpieczali swoje mieszkania, a szczególnie kluczyli drzwi, nawet, kiedy jesteście Państwo w domu. Włamywaczom trzeba niewiele czasu, aby okraść mieszkanie.

Czas przedświąteczny, nasze zabieganie i chwila nieuwagi może spowodować, że będziemy mieli do czynienia z nieproszonym gościem, który może być niebezpieczny.

Bądźmy ostrożni.

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.