Wiosenne wydanie gazetki Chwaszczyno.pl – maj 2018

Efekt kolejnych społecznych prac został właśnie wydany. Zachęcamy do lektury majowego wydania bezpłatnej gazetki Chwaszczyno.pl. Gazeta jest już do nabycia w sklepach, a niedługo znajdzie się w Państwa domach.

Realizując cel, jaki niesie za sobą wydanie kolejnego numeru bezpłatnej gazetki Chwaszczyno.pl, przedrukowaliśmy dla Państwa artykuły zamieszczone w ostatnim czasie na portalu Chwaszczyno.pl oraz przygotowaliśmy zupełnie nowe materiały.

W majowym, wiosennym wydaniu znajdą Państwo m.in. następujące pozycje:
– relacja z otwarcia Strefy Kultury w Chwaszczynie,
– podział na nowe okręgi wyborcze,
– nowe realizacje w naszej miejscowości,
– bieżące informacje nt. OMT i TK,
– relacje z lokalnych odwiedzin i wyjazdów,
– zaproszenie na Wieczór z Kulturą Kaszubską w Tuchomiu,
– informacje o zmianach w prawie dot. wód opadowych

oraz wiele innych.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli lokalne czasopismo i zamieścili reklamę w naszej gazetce. Państwa aktywność jest gwarancją ciągłości przygotowania i druku bezpłatnej gazetki Chwaszczyno.pl. Dzięki temu trafia ona do każdego domu w Chwaszczynie i w Tuchomiu oraz do lokalnych sklepów. To nieocenione wsparcie zapewnia także wydawanie numerów „pro bono”, bez żadnych opłat.

Dla tych, którzy preferują internetowe wydanie, zachęcamy do przeglądania bezpłatnej gazetki Chwaszczyno.pl na naszej stronie:

BEZPŁATNE WYDANIE GAZETKI CHWASZCZYNO.PL

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją:

KONTAKT

Zachęcamy do lektury!

okładka 05 2018

Redakcja
Chwaszczyno.pl

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.