Wigilijne spotkanie Kół Gospodyń Wiejskich w Żukowie

 

Wspólne kolędowanie, kaszubskie rarytasy i opłatkowe życzenia dla gospodyń wiejskich gminy Żukowo miały miejsce dziś w Urzędzie Gminy. Burmistrz Wojciech Kankowski i Przewodniczący RM Witold Szmidtke gratulowali paniom wszystkich sukcesów mijającego roku 2014, a także dziękowali za zaangażowanie w promocję gminy, za wsparcie przy gminnych imprezach i reprezentowanie gminy w kraju i za granicą.

 

 

Spotkanie przebiegało przy akompaniamencie kolęd w wykonaniu Barbary Dawidowskiej, Piotra Kitowskiego i Oskara Majkowskiego. Burmistrz z przewodniczącym wręczyli paniom tradycyjne „gwiazdy betlejemskie” oraz symboliczne bożonarodzeniowe sianko.

 

Nadesłane: Sylwia Kubryńska / UG Żukowo

 

{gallery}2014/2014-12/wigilia-kgw-zukowo{/gallery}

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.