Wielkie otwarcie fitness klubu My Gym Osowa już 1 października

 

 

Czekali na to wszyscy mieszkańcy Osowej i okolic: wykwalifikowana kadra trenerska czuwająca nad Twoimi postępami, różnorodne zajęcia fitness, limitowana edycja wysokiej jakości sprzętu siłowego, korzystne ceny, a przede wszystkim doskonała atmosfera – to wszystko znajdziesz na ponad 1000 m2 klimatyzowanego, nowoczesnego obiektu w Centrum Osowej.

 

Kompleksowa usługa

Wszystkie karnety w My Gym są karnetami Complex, oznacza to, że Klient bez dodatkowych opłat może korzystać z całej infrastruktury Klubu. Do dyspozycji Klubowiczów pozostaje: siłownia wyposażona w wysokiej jakości sprzęt, rozbudowana strefa cardio, sala fitness z różnorodnym programem zajęć, sala spinning, strefa cross oraz strefa SPA.

 

mygym osowa 4

 

Profesjonalizm

My Gym zaprasza do współpracy tylko wykwalifikowanych Trenerów Personalnych i Instruktorów, stawiając na ciągły ich rozwój. Małymi krokami, starannie buduje bazę osób, które na stałe współpracują tylko z siecią My Gym.

Stawiamy na profesjonalizm, indywidualne podejście do Klubowicza. Chcemy, aby każdy czuł się u nas komfortowo, jak w domu. W związku z tym ogromną uwagę przywiązujemy do osób, z którymi współpracujemy. Nasi trenerzy posiadają wiedzę i doświadczenie, które przekładają na codzienną pracę z Klubowiczem. W naszych szeregach znajdują się doświadczeni zawodnicy, szkoleniowcy, osoby wykonujące swój zawód z pasją ! Na naszych salach możemy spotkać Paulę Lewczuk, Adriana Pierzgalskiego, Magdalenę Poborcę i wielu innych” – zdradza Katarzyna Slenzak – Dyrektor Regionalny My Gym

 

mygym osowa 3

 

W Klubie możemy znaleźć różnorodny program zajęć fitness i spinning, nie zabraknie również krótkich treningów grupowych w strefie cross.

 

Chcemy, żeby każdy znalazł coś dla siebie. W związku z tym oferujemy szeroką gamę zajęć, począwszy od zajęć prozdrowotnych (zdrowy kręgosłup, stretch&roll), przez zajęcia wzmacniające (power pump, cellu stop itd.), choreograficzne (step, cardio tone) po zajęcia taneczne, skierowane na budowanie naszego kobiecego seksapilu (dance motion, sexy class)” – nawiązuje Anna Zielińska – Manager My Gym Osowa

 

mygym osowa 5

 

Sprzęt

Kluby My Gym wyposażone są w wysokiej jakości, limitowany sprzęt marki Mega Form, sygnowanej przez Borysa Mańkowskiego. Charakteryzuje go: wysoka jakość, ponad 40-letnie doświadczenie, wiedza know–how producenta, innowacyjny design i skrupulatnie dopracowana biomechanika.

 

mygym osowa 2

 

Korzystne ceny

 

Tylko teraz My Gym oferuje najkorzystniejsze ceny karnetów. Do momentu otwarcia Klubu prowadzona jest przedsprzedaż internetowa, przy czym ilość karnetów w preferencyjnych cenach jest ograniczona. Ceny zaczynają się od 99 zł przy karnecie terminowym i rocznym do 119 zł przy karnecie miesięcznym. Tylko teraz Klub nie pobiera opłat członkowskich, które obowiązują w standardowym cenniku.

 

Dostępność czasowa

Chcemy maksymalnie dostosować się do osób aktywnych zawodowo, a także tych prowadzących intensywny tryb życia, którym pozostaje niewielka ilość wolnego czasu. W związku z tym nasze Kluby otwarte są w tygodniu od wczesnych godzin porannych (6:30) i funkcjonują do późnych godzin wieczornych (22:00). W weekendy można skorzystać z naszych usług między 9:00 a 19:00.” – mówi Anna Zielińska

 

My Gym jest Siecią Klubów planującą ciągły rozwój, swoje Kluby otwieramy w Centrach Handlowych po to, aby zagwarantować Klubowiczom komfort, miejsce parkingowe oraz dostarczyć infrastrukturę. Nasze Kluby mieszczą się w Rumi, Gdańsku Wrzeszczu, Pruszczu Gdańskim, Słupsku a najnowsza lokalizacja w Gdańsku Osowej. Największym plusem jest możliwość korzystania ze wszystkich naszych obiektów w ramach jednego karnetu oraz korzystanie z wielu benefitów wynikających z posiadania naszej karty członkowskiej” – Podkreśla Katarzyna Slenzak

Gwarantujemy profesjonalizm, jakość, doświadczenie, a przede wszystkim świetną atmosferę!” – Podsumowuje Anna Zielińska

 

https://www.facebook.com/MyGymOsowa

http://mygym.pl/

 

My Gym Osowa,

Gdańsk ul. Spacerowa 65 – Centrum Handlowe PoloMarket,

telefon: 530 524 963

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.