Węzeł Chwaszczyno będzie większy od węzła Karczemki. Plan sytuacyjny węzła do pobrania.


{module do-reklamy-intertekst|none}

Jak informuje nas członek rady sołeckiej Mirosław Nowak – Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Gdańsku przekazała sołtysowi plan sytuacyjny węzła Chwaszczyno w formie elektronicznej.


Plik w formacie pdf o pojemności 60 MB obejmujący planowany w ramach Obwodnicy Metropolitalnej Trójmiasta obszar węzła Chwaszczyno można pobrać bez ograniczeń z serwera Chwaszczyno.pl 


Arkusz jest w skali 1:5000 co odpowiada 1cm = 50 metrów.

Z analizy Pana Mirosława Nowaka wynika, że pierwsze wyburzenie zaczyna się na obecnym skrzyżowaniu ulicy Rdestowej z Chwaszczyńską, a kończy się na tym arkuszu na 69 wyburzeniu w rejonie styku sołectw Chwaszczyno i Tuchom. Z mapy wynika że wszystkie domy (osiem) przy ulicy Fredry są przewidziane do wyburzenia (na mapie są one oznaczone numerami w czarnych kółeczkach 56,57,58,59,60,61,62,63)

W związku z dużym zurbanizowaniem terenu planowane są do postawienia ekrany dzwiękochłonne – oznaczone kolorem jasno niebieskim wzdłuż pasa drogowego.

Jak wynika z informacji pozyskanych podczas spotkania Komitetu Mieszkańców ulicy Polnej i Rewerenda oraz członków Rady Sołeckiej z przedstawicielem GDDKiA w Gdańsku w dniu 08.02.2013 wynika, że węzeł Chwaszczyno będzie większy od obecnie wybudowanego na obwodnicy trójmiasta węzła Karczemki !

Jeden z jego elementów będzie trójpoziomowy.

 

Nadesłane: Mirosław Nowak Rada Sołecka


Do pobrania plan węzła Chwaszczyno:

oryginalny plik pdf – 60 MB

mniejszy plik 1725px x 1606px – 1,2 MB

{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.