We wtorek spotkanie osiedlowe dla rejonu Lisich Błot. Terminy kolejnych spotkań

We wtorek 16 maja na godzinę 19:00 zapraszamy mieszkańców rejonu Lisie Błota (m. in. ulice Dobrzewińska, Leśna, Lisia, Prusa, Podleśna, Tuchomska, Wąska) oraz wszystkich rejonów ulic z kierunku Żukowa oraz Karczemek w kierunku centrum na drugie spotkanie osiedlowe z cyklu 'Moja ulica, Moje Chwaszczyno’. Spotkanie odbędzie się w Zajeździe Zaścianek przy ul. Wąskiej 23.

Na spotkaniu będziemy rozmawiać m.in. o asfaltowaniu pierwszego odcinka ul. Tuchomskiej, uregulowaniu własności ul. Lisiej i Podleśnej, kontynuacji utwardzenia ul. Prusa, realizacji chodnika z Tuchomia do Chwaszczyna oraz powstającym Domu Kultury w Chwaszczynie.

Terminy kolejnych spotkań:
– 23 maja (wtorek), godz. 19:00Kaszubska Droga i ulice przylegające oraz osiedle szlachetnesala konferencyjna salonu samochodowego TOYOTA w Chwaszczynie, ul. Gdyńska 68,
– 30 maja (wtorek), godz. 19:00Dąbrówki, Polna, Rewerendabudynek firmy Malwa przy ul. Rewerenda,
– dla mieszkańców z szeroko rozumianego „centrum” oraz wszystkich, którzy nie mogli wziąć udziału w poprzednich spotkaniach osiedlowych, spotkanie odbędzie się we wtorek 6 czerwca o godz. 19:00 w szkole przy ul. Mickiewicza.

Zapraszamy do aktywnego udziału!
Jolanta Wiercińska
Jacek Fopke
Mirosław Nowak


Relacja radnego Jacka Fopke z pierwszego spotkania osiedlowego w roku 2017:

We wtorek 9 maja mieszkańcy Czarnych Błot, Kawli i Osiedla Józefin spotkali się, aby wspólnie porozmawiać o tym, co i jak zrobić, aby żyło się lepiej… Pani Sołtys Jolanta Wiercińska przedstawiła sprawozdanie z zrealizowanych przez ostatnie miesiące zadań, ja miałem okazję poinformować o realizowanych i planowanych na ten rok inwestycjach.

spotkanie borowiec

fot. Jolanta Wiercińska

Kolejno w gronie ponad 30 dyskutantów omówiliśmy najważniejsze sprawy do załatwienia, w tym m.in. kwestia aktywnych dzików, miejscowych planów zagospodarowania, utwardzania ul. Sobiesława i Sambora, progów spowalniających, czystości jeziora Wysockiego, regulowanie granic działek drogowych, kanalizacji deszczowej…

Na zakończenie wzorem lat poprzednich poprosiliśmy o wypełnienie ankiety, bo nie każdy mieszkaniec chciał problem zgłaszać na forum.

spotkanie borowiec 2

fot. Jolanta Wiercińska

Bardzo udane spotkanie!

Dziękuję wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, a Właścicielom Baru Ania za udostępnienie lokalu.

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.