WAŻNE! Zbiórka środków na zakup dodatkowych płyt YOMB na utwardzenie głównych dróg w Chwaszczynie

Na przełomie czerwca/lipca rozpocznie się układanie płyt współfinansowanych ze środków funduszu sołeckiego. Do zabezpieczonych środków z funduszu sołeckiego Burmistrz dołoży dodatkowe płyty z puli gminnej.

Łączna ilość płyt planowana do ułożenia:
– Kaszubska Droga – 304 szt.,
– Rewerenda – 304 szt.,
– Sambora I – 456 szt.,
– Sobiesława I – 760 szt.,

Ponadto Gmina Żukowo sfinansuje układanie płyt.

W nawiązaniu do złożonych przez mieszkańców deklaracji o przekazanie środków na zakup dodatkowych płyt na dalsze utwardzenie wyżej wskazanych ulic w Chwaszczynie informujemy, iż można dokonywać wpłaty w terminie do 31 maja br. Wpłaty może dokonać każdy mieszkaniec Chwaszczyna i Gminy Żukowo, niezależnie czy wcześniej taką deklarację złożył. Zebrane wpłaty zostaną przeznaczone na zakup kolejnych płyt i zostaną ułożone na przełomie czerwca/lipca.

Jak można się włączyć do wspólnej akcji?
Aby ułatwić przekazywanie środków bardzo proszę o dokonanie wpłat bezpośrednio na konto Urzędu Gminy z odpowiednim dopiskiem w tytule.

Jak to zrobić?
Dane do przelewu:
Urząd Gminy Żukowo ul. Gdańska 52, 83-330 Żukowo
Numer konta: 54 8345 1029 0202 9045 2000 0002
Tytuł: Darowizna na zakup płyt YOMB na Chwaszczyno, ul. ‘TUTAJ WPISAĆ WŁAŚCIWĄ ULICĘ’.

Bardzo proszę, po dokonaniu przelewu, o informację mailową na adres: soltys@rada.chwaszczyno.pl.

Proszę również aby o naszej akcji poinformować sąsiadów i zachęcić ich do udziału w wspólnym utwardzaniu naszych dróg, również tych którzy już mają utwardzony dojazd do domu.

Ponadto informujemy, że jesteśmy w trakcie negocjacji z Burmistrzem Wojciechem Kankowskim w kwestii „płytowych” inicjatyw mieszkańców – dodatkowych płyt na ul.: Abrahama, Akacjowej, Bursztynowej, Damroki, Kawelskiej, Jeziornej, Mickiewicza, Polnej, Prusa, Szafirowej, Świerkowej, Świętobora, Warcisława I.

Z pozdrowieniami,
Jolanta Wiercińska
Jacek Fopke
Rada Sołecka Chwaszczyna

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.