Wakeboarding nad jeziorem Osowskim w Chwaszczynie kością niezgody.

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
Share on whatsapp
Share on print

 

„[[Wakeboarding]] to połączenie nart wodnych, snowboardu i surfingu. Wakeparki powstały w Żukowie, Sławutówku, a ostatnio na Jeziorze Osowskim w Chwaszczynie. Przeciwko inwestycji protestuje część mieszkańców osiedla Eurostyl. Nadzór budowalny mówi o samowoli, prokuratura stawia zarzuty o braku stosownych pozwoleń na działalność, w środowisku zwolenników ślizgania się na desce zawrzało.” tak zaczyna się audycja Radia Gdańsk „Tu i teraz”.

 

 

Zapraszamy do wysłuchania całego materiału zarejestrowanego przez Radio Gdańsk nad Jeziorem Osowskim w Chwaszczynie, przy spornym wyciągu do wakeboardu:

 

{module Simple MP3 Player|none}

 

 

 

 

 

źródło: http://radiogdansk.pl

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.