Wakacyjny numer Chwaszczyno.pl już w Waszych domach!

Nasz zespół redakcyjny dzięki współpracy ze społecznikami z Chwaszczyna i Tuchomia przygotował dla Państwa nowy numer bezpłatnej gazetki Chwaszczyno.pl. Numer „wyszedł spod prasy” tuż przed wakacjami. Mamy nadzieję, że uda się Wam go przeczytać. Zachęcamy do lektury!

W czerwcowym numerze znajdziemy artykuły z różnych dziedzin życia, zarówno te społeczne i lokalne, jak również te dotyczące sportu, historii i godnego reprezentowania naszej miejscowości.

Nowy numer zawiera m.in.:
• wywiad z laureatem „Super Perły Kaszub” i prezesem Marcopolu Jerzym Brzezińskim,
• podsumowanie akcji sprzątania w Chwaszczynie,
• informację Radnego Piotra Fikusa o rozwoju Chwaszczyna i Tuchomia,
• relację z otwarcia „Miasteczka Ruchu Drogowego” i Festynu Rodzinnego w Chwaszczynie,
• decyzję Komendanta Wojewódzkiego Policji o posterunku w naszej miejscowości,
• artykuły Radnego Jacka Fopke o rowerowym rozwoju Chwaszczyna,
• informacje o bogatej aktywności KGW Chwaszczyno,
• historię Chwaszczyna zebraną przez Wojtka Albeckiego,
• artykuł dietetyczki Joanny Dziewiatowskiej o budowaniu masy mięśniowej,
• sportowe nowinki z ostatniego czasu.

 

Jeszcze raz gorąco zachęcamy Państwa do wsparcia nas w projektowaniu mapy Chwaszczyna! To dla nas bardzo istotna kwestia. Pragniemy, żeby była ona tak dopracowana, aby nie było na niej rażących uchybień, głównie związanych z przejazdami. Prosimy raz jeszcze o wsparcie i poinformowanie nas o ewentualnych błędach. Szczegóły w naszym artykule:

MAPA CHWASZCZYNA

 

Zdajemy sobie sprawę, że w naszej miejscowości nie wszyscy mają dostęp do sieci Internet. Nasze pismo ma tę lukę informacyjną uzupełniać. Staramy się publikować to, co według nas jest ważne. Gazeta jest oparta o artykuły pisane specjalnie do gazety jak i publikowane na portalu Chwaszczyno.pl.

Chcemy docierać do jak największej liczby mieszkańców, w związku z tym gazeta jest bezpłatna. Koszty druku i utrzymania pokrywamy z reklam.

Osoby zainteresowane zamieszczeniem reklamy prosimy o kontakt (reklama@chwaszczyno.pl) oraz zapraszamy na naszą specjalną stronę dot. reklamy:

REKLAMA

 

Bardzo dziękujemy za wsparcie osobom i firmom, dzięki którym bieżący numer mógł się ukazać.

Gazeta ukazała się w nakładzie 2300 egzemplarzy, która trafiła bezpośrednio do większości domów w Chwaszczynie i Tuchomiu oraz głównych sklepów Chwaszczyna, Tuchomia, Tuchomka, Karczemek oraz sklepiku spożywczym na Nowym Świecie.

 

Wersja on-line gazety do obejrzenia na stronie gazety:

GAZETA CHWASZCZYNO.PL

 

Cennik publikacji reklam oraz archiwum numerów dostępne:

CENNIK REKLAM

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.