W środę otwarcie „Miasteczka Ruchu Drogowego”

W środę 22 czerwca o godz. 12:00 odbędzie się uroczyste otwarcie „Miasteczka Ruchu Drogowego” na terenie Zespołu Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie.

Budowa miasteczka została sfinansowana przez Sponsorów i ze środków Budżetu Gminy Żukowo. Burmistrz Gminy Żukowo Wojciech Kankowski wspólnie z Radnymi Gminnymi na sesji Rady Miejskiej, która odbyła się 31 maja 2016 roku, zabezpieczyli na to zadanie kwotę 40 000 zł.

miasteczko przed 1

Sponsorzy zaś przeznaczyli wspólnie na budowę miasteczka kwotę ponad 50 000 zł. „Miasteczko Ruchu Drogowego” ma służyć edukacji naszych dzieci i młodzieży celem poszerzenia ich wiedzy z zakresu prawa o ruchu drogowym.

miasteczko przed 2

Pomysłodawcami tego projektu był Radny Powiatu Kartuskiego Piotr Fikus wspólnie z Dyrektorem Szkoły Robertem Zochniakiem.

miasteczko przed 5

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.