W oczekiwaniu wiosny na ul. Telewizyjnej w Chwaszczynie

Komitet Mieszkańców ulic Rewerenda i Polna w Chwaszczynie zwrócił się do Burmistrza Gminy Żukowo z prośbą o podjęcie stosownych działań mających na celu usunięcie wszelkiego rodzaju krzewów i obcięcie gałęzi drzew rosnących w skrajni ul. Telewizyjnej w Chwaszczynie.

Przejezdność tej drogi jest szczególnie istotna dla miejscowych przedsiębiorców, którzy swoją działalność opierają na transporcie samochodowym w tym ciężarowym.


W odpowiedzi na nasz wniosek Urząd Gminy w Żukowie poinformował, że sprawa przycięcia gałęzi drzew i usunięcia krzaków rosnących w skrajni ul. Telewizyjnej w Chwaszczynie została przekazana do Zespołu Komunalnego i Gospodarki Odpadami i zostanie zrealizowana w okresie wiosennym.


W oczekiwaniu na rychłe nadejścia wiosny,

Jacek Fopke

Przewodniczący Komitetu

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.