VII Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych w Chwaszczynie

Dyrekcja oraz Rada Pedagogiczna Zespołu Publicznego Gimnazjum w Chwaszczynie i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie serdecznie zapraszają uczniów szkół ponadgimnazjalnych wraz z opiekunami, nauczycielami do udziału w GIEŁDZIE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH.

Spotkanie z przedstawicielami placówek ponadgimnazjalnych z terenu Trójmiasta i okolic odbędzie się na terenie naszej placówki dnia 31 marca (piątek) w godz. 9:00-12:00.

Poprzez indywidualny kontakt z reprezentantami różnych placówek oświatowych nasi wychowankowie będą mogli pogłębić wiedzę na temat interesujących ich szkół, co niewątpliwie pomoże im w podjęciu trudnych decyzji edukacyjnych i zawodowych.

Liczymy na obecność wszystkich zainteresowanych tym działaniem

 

Organizatorzy:
p. Katarzyna Niezgoda
nr tel. 508 813 060, mail: kasia9a22@o2.pl
p. Małgorzata Gorgolewska
nr tel. 507 405 253, malgosia_jankowska@interia.pl

gielda szkol chwaszczyno2016 59

nadesłane:
Małgorzata Gorgolewska / ZPGiSP w Chwaszczynie

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.