VI Mistrzostwa Wielkiej Brytanii w Pływaniu w Lodowatej Wodzie

Promujemy Polskę ze wszystkich sił. Jesteśmy widoczni wśród ekip „morsów” 16 państw, uczestników Mistrzostw.

 

W dniu 24 stycznia 2015 roku, członkowie Pomorskiej Szkoły Walki FIGHTER z sympatykami, reprezentowali naszą gminę Żukowo w VI Międzynarodowych Mistrzostwach Pływania w Lodowatej Wodzie Anglii, których organizatorem był South London Swimming Club Tooting Bec Lido w Londynie.

 

Polskę z naszej gminy reprezentowali: Jarosław Niewiadomski (prezes PSzW FIGHTER), Sławomira Seroka, Rafał Szyłejko, Magda Szyłejko, Leszek Makurat, Wiesław Lorbiecki, Natalia Dawidowska, Jacek Starościak (były konsul w Londynie) oraz Bogusław Kaźmierczak (członek BKM „SOPEL” Białogard).

 

W Mistrzostwach wzięło udział ponad 200 osób z 16 państw. Przedział wiekowy od 15 lat do 70 plus. Konkurencje odbywały się na dystansie 30 metrów stylem dowolnym i klasycznym oraz sztafety 4 x 30 metrów.

 

W zawodach towarzyszył nam również Wicekonsul Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie Michał Wybiral.

 

Po „morsowaniu” w każdą zimową sobotę w Bałtyku w pobliżu „Koliby” w Sopocie oraz po wspólnych treningach w każdą środę na basenie na Witominie w Gdyni (pod okiem Aleksandra, znakomitego trenera i kolegi), dysponowaliśmy wolą i determinacją by stawić czoło licznym reprezentantom 16 krajów, uczestniczącym w londyńskich zmaganiach.

 

Korzystając z okazji zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego MORSOWANIA w Bałtyku w każdą Sobotę o godz. 14.30 do restauracji KOLIBA w Sopocie, kontakt na stronie klubu www.pomorskaszkolawalki.pl Jarek Niewiadomski tel. 601 431 331

 

Pan Wicekonsul Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie Michał Wybiral wspierał promocję naszej gminy:

pomorskaszkolawalki2

 

Nadesłane: Jarek Niewiadomski

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.