V Mistrzostwa Polski Grup Katolickich w Futsalu. Hala w Żukowie.

 

Zarząd Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Gdańskiej pragnie zaprosić na V Mistrzostwa Polski Grup Katolickich w Futsalu, które odbędą się w dniach 27-30 sierpnia 2014r. na Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Armii Krajowej 2e w Żukowie.

W tym roku Archidiecezję Gdańską będą reprezentować 3 drużyny: ekipa żeńska i dwie grupy męskie. Czynny udział w grze będą brali członkowie naszej parafii i KSMu w Chwaszczynie. W zeszłorocznej edycji reprezentanci Archidiecezji Gdańskiej w kategorii żeńskiej zajęli drugie miejsce, a w kategorii męskiej trzecią lokatę.

 

Mistrzostwa Polski KSM w Futsalu odbywają się od 2009r. w Żukowie, dzięki zaangażowaniu Zarządu KSM AG. Zawody wtenczas wygrali gospodarze, a turniej uświetnił występ zespołu Arka Noego i 2Tm2,3. W kolejnym roku zawody rozszerzono o rywalizację między żeńskimi drużynami. W 2011r. mistrzostwa odbyły się wyjątkowo we Władysławowie. W 2013r. zawody ponownie wróciły do Gminy Żukowo, a w tym roku mają już swoją piątą edycję.

 

Współorganizatorem tego przedsięwzięcia jest m.in. Parafia pw. śś. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Chwaszczynie.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach i do kibicowania Archidiecezji Gdańskiej, w której gra także młodzież z Chwaszczyna.

 

Na specjalnie przygotowanej na potrzeby turnieju stronie internetowej http://www.mpksm.pl/3/rozgrywki znajdziesz aktualne wyniki wszystkich spotkań, gdzie możesz na bieżąco śledzić przebieg mistrzostw.

Wszystkim zawodnikom i ich opiekunom życzymy wielu strzelonych bramek, żadnych kontuzji i sukcesów na niwie Mistrzostw Polski KSM w Futsalu. Piłka w grze!

 

Plan V Mistrzostw Polski Grup Katolickich w Futsalu:Środa 27.08.2014

18:00 Msza Św. na hali w Zespole Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II  w Przyjaźni

Czwartek 28.08.2014

9:00-20:00 mecze na Hali Sportowo-Widowiskowej w Żukowie


Sobota 30.08.2014

10:00-20:00 mecze na Hali Sportowo-Widowiskowej w Żukowie

 

Przewidziana jest również atrakcja dla najmłodszych: kręgle z klubem U7 oraz mecz pokazowy: Radni Gminy Żukowo vs. Reszta Świata w sobotę 30.08.2014.

 

Z poważaniem
W imieniu Zarządu Diecezjalnego KSM AG
Karol Przybysz
Prezes KSM AG

 

ksm-na-sportowo-plakat

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.