Uwaga, kierowco! DW nr 224 z Grzybna do Kartuz całkowicie zamknięta

Od poniedziałku 18 stycznia do końca miesiąca droga wojewódzka nr 224 na odcinku Grzybno – Kartuzy zostanie całkowicie wyłączona z ruchu. Ma to związek z pracami przy budowie pierwszego etapu obwodnicy Kartuz.

Wykonawca pierwszego etapu kartuskiej obwodnicy – firma Strabag – na zamkniętym odcinku będzie budować trzy przepusty. Na czas prac budowlanych kierowcy samochodów osobowych będą musieli korzystać z alternatywnej trasy wytyczonej przez Smołdzino.

Drogowcy starają się znaleźć również dla ruchu lokalnego objazd drogami leśnymi. Kierujący pojazdami ciężarowymi będą musieli jeździć przez Żukowo.

 

fot. tytułowa: maps.google.com

 

{jcomments on}

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.