Utrudnienia drogowe na drodze wojewódzkiej nr 218 na odcinku Karczemki – Chwaszczyno

 

 

Jak informuje Zarząd Dróg Wojewódzkich od środy 18.04.2012r. od ok. godz. 10.30 zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na czas przebudowy przepustu oraz układania warstw bitumicznych, polegająca na częściowym zamknięciu ul. Gdańskiej (DW 218) w Chwaszczynie:


– Dla podróżujących z Wejherowa i Szemudu do Chwaszczyna zostanie zorganizowany objazd istniejącą ul. Tuchomską i Dobrzewińską do drogi krajowej nr 20.


– Dojazd z Chwaszczyna do Wejherowa i Szemudu będzie możliwy drogą krajową nr 20, dalej ul. Dobrzewińską i ul. Tuchomską do ul. Gdańskiej (DW 218).


– Wzdłuż ul. Gdańskiej (po obu stronach) na kierunku do Chwaszczyna przed skrzyżowaniem z ul. Tuchomską zostaną usytuowane tymczasowe przystanki autobusowe.

Tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywała około dwóch tygodni.


dk218a


dk218bdk218c


dk218d

dk218e


dk218f

źródło: zdw-gdansk.pl

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.