Utonął mężczyzna w jeziorze Wysockim w Chwaszczynie

 

Dzisiaj po południu (20.08.2015r) strażacy wyłowili ciało topielca z jeziora Wysockiego w Chwaszczynie.

 

Według uzyskanych informacji wynika, że nad jeziorem od jakiegoś czasu odpoczywał 49-letni mężczyzna. Przed południem poszedł popływać i już nie powrócił na brzeg.
Osoby przebywające nad jeziorem zaalarmowały służby ratunkowe. Przybyli na miejsce funkcjonariusze policji wezwali do pomocy strażaków, którzy zlokalizowali ciało topielca i wyciągnęli je z wody.

 

Na miejscu zdarzenia było również pogotowie ratunkowe, lekarz sądowy, policja i prokurator. Po godzinie 15 przybył samochód z firmy pogrzebowej, aby zabrać ciało topielca.

 

2 20150820 151738

 

Jest to już czwarta osoba, która od maja utonęła na terenie naszej gminy.

 

Jezioro Wysockie jest jeziorem rynnowym, które ma głębokość dochodzącą do 6 metrów i nie ma równomiernego spadku. Klika metrów od brzegu jest już głębokie.

 

3 20150820 151754

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.