Utonął 52-latek, który chciał przepłynąć Jezioro Tuchomskie

 

 

W sobotę po godz. 14 w Jeziorze Tuchomskim utonął mężczyzna. Z ustaleń policji wynika, że 52-latek pochodzący z Gdańska wcześniej pił alkohol ze znajomymi.

 

Nad Jeziorem Tuchomskim przebywał z grupą znajomych, gdzie najprawdopodobniej chciał się popisać przed innymi i wpław przepłynąć całe jezioro.

 

W pewnym momencie mężczyzna zniknął z oczu reszcie grupy. Dryfujące ciało zauważyły dwie osoby pływające po akwenie łódką. Mężczyzna został sprowadzony na brzeg, ale na ratunek było już za późno. Powiadomiono służby medyczne i policję, na miejscu pojawił się też prokurator.

 

Trwają czynności, które mają szczegółowo wyjaśnić okoliczności utonięcia.  Sekcja zwłok wykaże w jakim stanie był mężczyzna.

 

 

oprac. trojmiasto.gazeta.pl

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.