Uroczyste wręczenie Nominacji w Konkursie „Teraz Polska”

11 maja podczas IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów potwierdzających uzyskanie Nominacji w Konkursie „Teraz Polska”.

 

Ta wyjątkowa uroczystość organizowana była po raz pierwszy w historii Konkursu. Nominację wręczono: 33 produktom, 14 usługom, 7 innowacjom oraz 6 gminom. Laureaci Konkursu zostaną wyłonieni podczas Gali, która odbędzie się 29 maja w Teatrze Wielkim w Warszawie.

katowice nominacja gmina zukowo teraz polska 2

fot. nadesłane

Już niedługo nasza gmina zaprezentuje się również w prestiżowym katalogu Laureatów, wydanym przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego, z okazji Gali, wieńczącej XXVII edycję Konkursu „Teraz Polska”. Katalog ten będzie rozdawany gościom podczas Gali „Teraz Polska” oraz wykorzystywany podczas imprez targowo-wystawienniczych, organizowanych przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego do czerwca 2018 roku.

Więcej o nagrodzie pisaliśmy w artykule: Gmina Żukowo nominowana w konkursie „Teraz Polska”.

Informacja prasowa
Gmina Żukowo
Beata Bujnowska-Kowalska

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.