Gmina Żukowo nominowana w Konkursie „Teraz Polska”

25 kwietnia na PGE Narodowym w Warszawie Gmina Żukowo uczestniczyła w prezentacji nominowanych w 27. edycji Konkursu „Teraz Polska” organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego.

Produkty, usługi, innowacje i gminy, które w tym roku zdobyły największe uznanie Branżowych Komisji Ekspertów, zaprezentowały się Kapitule Konkursu podczas corocznej wystawy. Spośród wszystkich pozytywnie zaopiniowanych zgłoszeń Kolegium Ekspertów wyłoniło listę nominowanych do Polskiego Godła Promocyjnego w tegorocznej edycji Konkursu „Teraz Polska”:

• 33 produkty,
• 14 usług,
• 7 innowacji,
• 6 gmin.

– Konkurs niezmiennie cieszy się wielką popularnością wśród firm z branży spożywczej i budowlanej. Tegoroczna edycja Konkursu „Teraz Polska” jest jednak wyjątkowa. Nie tylko ze względu na poziom, który z roku na rok jest coraz wyższy. O jej wyjątkowości świadczy przede wszystkim liczba zgłoszonych przedsięwzięć innowacyjnych, innowacyjnych produktów i usług – podsumowuje Michał Lipiński, dyrektor Konkursu „Teraz Polska”. – Wyjątkowe w tegorocznej edycji jest również organizowane po raz pierwszy w historii naszego Konkursu uroczyste wręczenie nominacji, które odbędzie się 11 maja 2017 r. podczas IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego – dodaje.

teraz polska zukowo 2

fot. UG Żukowo / zukowo.pl

Nominowani zaprezentowali się Kapitule Konkursu „Teraz Polska” podczas wystawy na PGE Narodowym. Jury składające się z blisko 30 autorytetów życia społecznego, kulturalnego, gospodarczego, naukowego i politycznego pod przewodnictwem prof. Michała Kleibera w drodze głosowania wybrało zwycięzców tegorocznej edycji Konkursu.

Laureatów XXVII edycji Konkursu „Teraz Polska” poznamy podczas uroczystej gali wręczenia statuetek 29 maja 2017 r. w Teatrze Wielkim.

Konkurs „Teraz Polska” od ponad 25 lat niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem firm, które szukają sposobu na potwierdzenie wysokiej jakości oferowanych przez siebie produktów i usług.

Beata Bujnowska-Kowalska
Informacja prasowa
Gmina Żukowo

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.