Ulice Gałczyńskiego i Słowackiego ujęte w projekcie

 

Z inicjatywy mieszkanki ul. Gałczyńskiego Pani Heleny Jankowskiej dnia 08.09.2014 odbyło się spotkanie mieszkańców w/w ulic z Burmistrzem Gminy Żukowo Panem Jerzym Żurawiczem. Na spotkaniu wraz z innymi mieszkańcami Pani Helena Jankowska złożyła petycję z podpisami mieszkańców tych ulic o włączenie do wykonywanego projektu budowy ulic: Mickiewicza, Żeromskiego, Sienkiewicza, część Norwida, ulic: Gałczyńskiego i Słowackiego.

 

Przypomianmy, że na spotkaniu 9 lipca 2014r. te właśnie ulice zostały z planowanego projektu wykreślone. Po wysłuchaniu wniosków od mieszkańców o słuszności wykonania projektu budowlanego na wszystkie wymienione ulice na których jest już wybudowana kanalizacja Pan Burmistrz Jerzy Żurawicz przyznał rację mieszkańcom i podjął decyzję o uwzględnieniu w wykonywanej dokumentacji projektowej wszystkich ulic tj: Mickiewicza, Żeromskiego, Sienkiewicza, Słowackiego, Gałczyńskiego i część Norwida.

 

W imieniu mieszkańców dziękujemy Panu Burmistrzowi za podjęcie decyzji zgodnej z wolą mieszkańców.

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.