Ukradli golfa sprzed kościoła w Chwaszczynie

 {module do-reklamy-intertekst|none}

Czwartek nie należał do najszczęśliwszych dni dla pewnego 60-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego. W Chwaszczynie w godzinach rannych ukradziono mu samochód. Co ciekawe, auto zaparkowane było na parkingu…przed kościołem.

 

Policja prowadząca w tej sprawie dochodzenie ujawnia, że do kradzieży musiało dojść pomiędzy godz. 9.00 a 10.30. Tylko na tyle czasu właściciel zostawił pojazd w zdawać by się mogło bezpiecznym miejscu, jakim jest parking tuż przy kościele.

Nic bardziej mylnego. Gdy 60-latek wrócił, po jego VW Golfie nie było już śladu. Straty oszacowano wstępnie na 23.000 złotych.

 

źródło: kartuzy.info{module do-reklamy-intertekst-2|none}{module reklama-artykul-n|none}

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.