Ukazał się listopadowy numer gazety chwaszczyńskiej.

 

Zapraszamy do lektury listopadowego numeru bezpłatnej gazety stworzonej z myślą o mieszkańcach Chwaszczyna i okolic.

 

W najnowszym numerze można przeczytać m.in. bardzo interesujący wywiad z mieszkańcem Chwaszczyna – Edmundem Kłobuszyńskim, który z całą rodziną został zesłany na Syberię. Przeżył tam z rodzicami i siostrą niemalże 6 lat, zanim mógł powrócić do odrodzonej Polski, ale już nie tej przedwojennej…

 

W artykule „Pokłosie pomysłu dot. wykorzystania budynku byłego przedszkola” podsumowujemy to co się ostatnio w temacie zagospodarowania budynku dawnego przedszkola.

 

Znaleźć można również informacje o kandydatach z Chwaszczyna i Tuchomia na radnych, artykuły o sukcesach sportowych KS Chwaszczyno i Gokken.

 

 

Jest również  porcja humoru w stałej rubryce „z przymrużeniem oka”. Dla dbających o zdrowy styl życia proponujemy artykuł Joanny Dziewiatowskiejdietetyka medycznego z Tuchomia – „Bakterie jelitowe, a otyłość„.

 

Zdajemy sobie sprawę, że w naszej miejscowości nie wszyscy mają dostęp do sieci Internet. Nasze pismo ma tę lukę informacyjną uzupełniać. Staramy się publikować to, co według nas jest ważne. Gazeta jest oparta o artykuły publikowane na portalu Chwaszczyno.pl.  Chcemy docierać do jak największej liczby mieszkańców, w związku z tym gazeta jest bezpłatna. Koszty druku i utrzymania pokrywamy z reklam. Osoby zainteresowane zamieszczeniem reklamy prosimy o kontakt (reklama@chwaszczyno.pl

 

Gazeta ukazała się w nakładzie 2300 egzemplarzy, która trafi do w większości domów w Chwaszczynie oraz głównych sklepów spożywczych Chwaszczyna, Tuchomia, Tuchomka, Karczemek, Miszewa, Banina oraz sklepiku spożywczym na Nowym Świecie.

 

Michał Witt

 

wersja gazety w pdf do pobrania (listopad 2014) (4,6 MB)

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.