Ukazał się kolejny numer bezpłatnej gazety chwaszczyńskiej.

 

{module do-reklamy-intertekst|none}

 

Dziś ukazał się kolejny numer bezpłatnej gazety stworzonej z myślą o mieszkańcach Chwaszczyna i najbliższych okolic.

Zdajemy sobie sprawę, że w naszej miejscowości nie wszyscy mają dostęp do sieci Internet. Nasze pismo ma tę lukę informacyjną uzupełniać. Staramy się publikować to, co według nas jest ważne. Gazeta jest oparta w większości o artykuły publikowane na portalu Chwaszczyno.pl.  Chcemy docierać do jak największej liczby mieszkańców, w związku z tym gazeta jest bezpłatna. Koszty druku i utrzymania pokrywamy z reklam.  Osoby zainteresowane zamieszczeniem reklamy proszę o kontakt, który znajduje się w stopce redakcyjnej.  

Gazeta ukazała się w nakładzie 2000 egzemplarzy. Znaleźć ją można w większości sklepów w Chwaszczynie, głównych sklepach spożywczych Tuchomia, Tuchomka, Karczemkach i sklepiku spożywczym na Nowym Świecie (jeśli gdzieś się skończyły proszę dać znać). Nie jesteśmy w stanie fizycznie dostarczać gazety do każdego domu, ani też finanse nie pozwalają nam na wynajęcie osób roznoszących. Zdajemy sobie sprawę, że publikacja nie trafi do wszystkich części Chwaszczyna, szczególnie do miejsc oddalonych od centrum, gdzie nie ma jak pozostawić większej ilości gazet. Osobom zainteresowanym możemy dostarczyć ustaloną ilość gazet, do rozprowadzenia wśród sąsiadów.

 

Michał Witt

wersja gazety w pdf do pobrania (9,8MB)

 

{module dol-artykulu|none}

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.