TURNIEJ KS CHWASZCZYNO CUP.

 

W minioną sobotę 22.11.2014 w hali sportowej przy szkole w Chwaszczynie odbył się Turniej Piłki Nożnej KS CHWASZCZYNO CUP rocznik 2007 w którym wzięły udział 4 zespoły Huzar Choczewo, KP Sopot, Dragon Bojano oraz KS Chwaszczyno ( niestety w ostatniej chwili zespół z Osowy odmówił przyjazdu ). Turniej został prowadzony systemem „każdy z każdym plus rewanż”. W czasie meczy padło naprawdę bardzo dużo bramek. Były też niezłe interwencje bramkarskie. Mimo że zawodnicy mają dopiero po 7 lat to pokazali iż piłkę nożną traktują bardzo poważnie. Jak zwykle swym dopingiem pomagali rodzice tych najmłodszych zawodników.

 

Na szczególną uwagę zasługuje fakt iż w dwóch drużynach grały również dziewczynki które trzeba przyznać chyba ciut lepiej radziły sobie od niektórych chłopców. Turniej mieliśmy potraktować jako jednostkę treningową dlatego zespoły otrzymały puchary i pamiątkowe medale za udział w turnieju a nie za zajęte miejsce. Na koniec turnieju wszyscy zawodnicy i trenerzy usiedli do poczęstunku przygotowanego przez KS Chwaszczyno.

 

W imieniu Zarządu Klubu Sportowego „CHWASZCZYNO”, składam serdeczne podziękowania zawodnikom wszystkich zespołów biorącym udział w tym turnieju, trenerom i rodzicom za poświęcony czas.

Podziękowania składam także Panu Robertowi Zochniak Dyrektorowi Szkoły w Chwaszczynie za udostępnienie hali sportowej.

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Wiceprezes Klubu Sportowego
„CHWASZCZYNO”

 

Janusz Płocki

 

{gallery}2014/2014-11/ks-ch-cup{/gallery}

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.