Tuchom z wiatą grillową oraz ścieżką edukacyjno-dydaktyczną dzięki wsparciu PSE

Autor: nadesłane: KGW Tuchom

Koło Gospodyń Wiejskich w Tuchomiu zostało laureatem programu „WzMOCnij swoje otoczenie”, organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne. Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu w Tuchomiu powstanie wiata grillowa oraz ścieżka edukacyjno-rekreacyjna wzdłuż rzeki Strzelenka. Na realizację celu przeznaczono 20 tys. złotych.

Altana grillowa stanie się bezpiecznym miejscem do wypoczynku i integracji dla mieszkańców i turystów – przestrzeń będzie przystosowana również dla osób z niepełnosprawnościami. Z kolei ścieżka edukacyjno-rekreacyjna zostanie wyposażona w ławeczki, kosze na śmieci, automaty z jedzeniem dla kaczek, domki dla owadów i tablice edukacyjne.

Program „WzMOCnij swoje otoczenie” wspiera lokalne inicjatywy związane z aktywizacją społeczną, rozwojem wspólnej przestrzeni publicznej, poprawą jakości życia i bezpieczeństwa mieszkańców. Więcej informacji o działalności Polskich Sieci Elektroenergetycznych i programie „WzMOCnij swoje otoczenie” przeczytać można na stronach www.raport.pse.pl i www.wzmocnijotoczenie.pl.

źródło: nadesłane

KGW Tuchom

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.