trojmiasto.pl:Przełom w poszukiwaniu zabójcy Izy?

 

 

{module do-reklamy-intertekst|none}

Policjanci poszukują mężczyzny, który był widziany w miejscu, w którym zamordowano 13-letnią Izę. Funkcjonariusze jeszcze nie chcą przesądzać jego roli w sprawie.

 

 

Przypomnijmy, 13-letnią Izę zamordowano 23 sierpnia tego roku, gdy wieczorem odprowadzała koleżankę na przystanek autobusowy. Szła niedaleko giełdy towarowej. Córkę znalazła matka, zaniepokojona jej zbyt długim powrotem do domu. Leżała przy drodze, około 300 metrów od domu.

 

Przez ostatnie tygodnie Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku pod nadzorem Prokuratury Okręgowej prowadziła w tej sprawie intensywne śledztwo. Widać jego pierwsze efekty. Policjanci poszukują mężczyzny, który był widziany w okolicach miejsca zbrodni.

 

– Nie jest on podejrzany, ale jego zatrzymanie może pomóc w ustaleniu nowych faktów, dotyczących tego zabójstwa – mówi enigmatycznie Maciej Stęplewski z Komendy Wojewódzkiej Policji i przyznaje, że prokuratura jeszcze nie chce informować o postępach w śledztwie.

 

Udało się ustalić, że mężczyzna był widziany w okolicy, w której doszło do morderstwa tego samego wieczoru. Teraz policja chce ustalić miejsce jego pobytu.

 

Poszukiwany ma ok. 55-60 lat, 180-185 cm wzrostu, bardzo krótkie siwe włosy, usta średniej grubości, uszy przylegające. Nosił kilkudniowy siwy zarost.

 

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na sporządzonym portrecie pamięciowym proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym lub Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku pod nr telefonu 800 67 77 77 lub 997.

 

 

{module do-reklamy-intertekst-2|none}{module reklama-artykul-n|none}

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.