SZLACHETNA PACZKA – trwa rekrutacja uzupełniająca do SuperW!

 

SuperW to wyjątkowy wolontariusz, działający w ramach Szlachetnej Paczki.

Szlachetna Paczka jest akcją charytatywną o charakterze ogólnopolskim, która ma na celu pomoc rodzinom żyjącym w niezawinionej biedzie, osobom starszym, samotnym, niepełnosprawnym, rodzinom wielodzietnym. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy i darczyńców, na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia, rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom, a często również marzeniom. Taka pomoc podkreśla godność obdarowanych. Oprócz rzeczy materialnych, rodziny dostają sygnał, że nie są same. Przez ostatnie 13 lat projekt zataczał coraz szersze kręgi, włączając w pomoc coraz większą liczbę darczyńców i wolontariuszy.

W 2013 r. Paczka dotarła do 17.684 rodzin w potrzebie, czyli około 70.000 osób. Paczki robiło prawie 530.500 darczyńców, a średnio pomoc dla jednej rodziny przygotowywało 30 osób. Łączna wartość przekazanej pomocy wyniosła 33.123.005 zł, a średnia wartość paczki dla jednej rodziny 1.873 zł.

 

Do 20 października br. trwa rekrutacja uzupełniająca do SuperW.

 

Jeżeli jesteś osobą pełnoletnią, energiczną, odpowiedzialną, samodzielną i wytrwałą, lubiącą wyzwania i pracę na wysokich obrotach, która kocha ludzi i chce mądrze pomagać, a ponadto chcesz sprawdzić się w działaniu i zyskać nową paczkę przyjaciół wejdź na stronę www.superw.pl i zostań częścią Drużyny SuperW! Nie zwlekaj, dołącz już dziś!

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.