Święto biegania w Sierakowicach

 

Urocza gmina Sierakowice jest następną gminą, która gościć będzie miłośników biegania. Start imprezy biegowej wyznaczono na 24 maja godz. 13,00. W programie imprezy przewidziano szereg biegów; m.in.: dla dzieci i młodzieży.

Sierakowicka 15 ma pokazać wszystkie uroki gminy Sierakowice oraz jej wyjątkową gościnność, ma też uświetnić 15 urodziny Klubu Sportowego Bat Sierakowice. Baza biegu zlokalizowana będzie w miejscowej Szkole Podstawowej przy ulicy Kubusia Puchatka 7.

Start i meta znajdować się będzie na pobliskim stadionie. Trasa 15- sto kilometrowej pętli wytyczonej  przez Sierakowice, Sierakowicką Hutę, Jelonko, Tuchlino, Dąbrowę  jest wyjątkowa w swej urokliwości jaki trudności.
Na mecie na każdego czekać będzie unikatowy medal, ciepły posiłek  oraz wręczone zostaną liczne nagrody m.in.: za biegowy debiut.

Każdy kto weźmie udział w imprezie będzie zapewne oczarowany.
Sierakowicka 15 to kolejny etap rywalizacji w rywalizacji generalnej cyklu Kaszuby Biegają 2015.

Trwa zacięta rywalizacja  w poszczególnych kategoriach jak i Biegowych Ligach

Bieg główny  na 15 km przeprowadzony będzie w 12 kategoriach:   
kat. Open Kobiet
kat. Open Mężczyzn
kat. Kobiet 16-29 lat
kat. Mężczyzn  16-29 lat
kat. Kobiet  30+
kat. Mężczyzn  30+
kat. Kobiet  40+
kat. Mężczyzn  40+
kat. Kobiet  50+
kat. Mężczyzn  50+
kat. Kobiet  60+
kat. Mężczyzn  60+

Na wyróżnienie mogą również liczyć najlepsi mieszkańcy gminy Sierakowice

Trwa akcja zbierania plastikowych nakrętek dla Milenki, ostatnio w Żukowie zebrano ich około 300 kg. Koordynatorem akcji jest Dorota Wicka /ProFanRun Gościcino/

Więcej szczegółów o Milence: www.milenka.webserwer.pl/

Szczegóły www.kaszubybiegaja.pl

sierakowice plakat kaszuby biegaja

 

sierakowice medal kaszuby biegaja

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.