Świetny start KS GOKKEN na V GRAND PRIX TCZEW

22-23 kwietnia spędziliśmy w Tczewie na międzynarodowym turnieju, w którym udział wzięło 550 z 30 klubów z 4 krajów.

W sobotę walczyli zawodnicy od 14 roku życia. Tego dnia zostały przyznane nagrody pieniężne za ubiegłoroczną Pomorską Ligę Karate (4 turnieje z poprzedniego sezonu).

Wśród naszych zawodników nagrody otrzymali:
Dominka Groth, Sara Elwart, Sonia Lidzbarska, Piotr Wangler, Szymon Kuśpiet, Adam Piotrkowski, Bartosz Potracki, Filip Wendt, Cezary Wolak, Dominik Korbolewski, Klemens Edwald oraz Michał Wolak.

gokken tczew kwiecien 2017 1

fot. nadesłane

W niedzielę wystartowali zawodnicy do 14 roku życia.

Nasi podopieczni wrócili z workiem medali: 14 złotych, 12 srebrnych oraz 24 brązowe. Dzięki tylu krążkom uplasowaliśmy się na 2 pozycji, ustępując tylko klubowi z Ukrainy – UNION LVIV.

gokken tczew kwiecien 2017 2

fot. nadesłane

Zuzanna Potracka zajęła 5 miejsce w klasyfikacji najlepszych zawodników dzięki zdobyciu 4 złotych, 1 srebrnego oraz 2 brązowych medali.

Z tego miejsca chcielibyśmy bardzo podziękować naszym zawodnikom oraz ich rodzicom. Stoczyliście dużo bardzo ciężki walk, często biegając z maty na matę, walcząc do ostatnich sekund o medale.

gokken tczew kwiecien 2017 4

fot. nadesłane

Julia Bladowska, Amelia Skuras, Dominika Szatkowska, Aleksandra Górska – to o was mowa oraz o wielu innych naszych karatekach.

Rodzicom dziękujemy za ich wkład oraz zaangażowanie. Bez was to by się nie udało.

gokken tczew kwiecien 2017 5

fot. nadesłane

Agata Uwijała / KS Gokken

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.