Sukcesów ciąg dalszy. KS Gokken

Za zawodnikami klubu Sportowego Gokken kolejny międzynarodowy turniej. Tym razem pojechaliśmy do Bielska-Białej na POLISH OPEN – X International Karate GRAND PRIX Bielsko-Biała, największy turniej karate w Polsce.

W zawodach wzięło udział ponad 1090 osób ze 146 klubów z 31 krajów z całego świata. Była to rekordowa liczba uczestników, konkurencje trwały 3 dni (06-09.10) na 8 matach. Nasza drużyna zajęła 25 miejsce dzięki zdobyciu 1 złotego, 1 srebrnego oraz 3 brązowych medali.

Medalistami zostali:
– złoty medal – Bartosz Potracki w kumite -68 juniorów,
– srebrny medal – Zuzanna Potracka w kumite -40 dziewczynek 10-11 lat
– brązowy medal – Aleksandra Górska w kata dziewczynek 10-11 lat, Sara Elwart w kumite seniorek OPEN oraz Szymon Kuśpiet w kumite -61kg juniorów.

ks gokken bielsko biala2

fot. Bartosz Potracki – złoty medalista w kumite -68 juniorów / KS Gokken

Nasi najstarsi seniorzy zostali powołani do kadry narodowej i to dla nich zdobywali medale:
Dominik Korbolewski – złoty medal kumite U21 do 60 kg,
Sara Elwart – brązowy medal kumite seniorek do 61 kg.

ks gokken bielsko biala3

fot. Na najwyższym stopniu podium – Dominik Korbolewski – zwycięzca kategorii kumite U21 do 60kg / KS Gokken

Był to bardzo udany start naszych zawodników. Oprócz medali mamy na swoim koncie liczne 5 oraz 7 miejsca, czyli tuż za podium. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc trzymajcie za nas kciuki w następny weekend. Nasi kadeci, juniorzy oraz młodzieżowcy wyjeżdżają do Białegostoku na Mistrzostwa Polski WKF!

 

Agata Uwijała / KS Gokken

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.