Strefa Kultury – spotkanie organizacyjne dot. wykorzystania obiektu

Z końcem roku 2017 obiekt „Strefy Kultury” przy ul. Żeromskiego uzyskał zgodę na użytkowanie, w związku z czym Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie organizuje spotkanie dla organizacji i grup nieformalnych, które zamierzają prowadzić tam swoją działalność. Spotkanie odbędzie się 17 stycznia 2018 roku (środa) o godz. 19.00.

Przy okazji warto wspomnieć, że trwa formalny proces łączenia Biblioteki Gminnej z Ośrodkiem Kultury i Sportu, po zakończeniu którego będzie można przenieść chwaszczyńską filię biblioteki z ul. Wybickiego do nowego obiektu.

batch strefa kultury 3

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom mieszkańców Gmina Żukowo zawarła umowę użyczenia z Parafią Rzymsko-Katolicką w Chwaszczynie, dzięki której dysponuje sąsiednią działką Nr 705/18 o powierzchni 3395 m2, jako przyszłe „ zielone zaplecze” dla nowowybudowanej „Strefy Kultury”.

batch strefa kultury 5
Ponadto w budżecie Gminy Żukowo na 2018 r. zabezpieczono kwotę 100 000 zł na zakup wyposażenia Strefy.

Jacek Fopke
Radny Gminy Żukowo

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.