Spotkanie Rady Sołeckiej i Radnego Powiatowego z mieszkańcami ulicy Sienkiewicza.

 

 

W Chwaszczynie dnia 29 marca 2012 roku odbyło się spotkanie Rady Sołeckiej z mieszkańcami ulicy Sienkiewicza. W spotkaniu uczestniczyła Rada Sołecka w pełnym składzie, oraz radny powiatowy Piotr Fikus.


Spotkanie odbyło się według poniższego porządku :

 

1. Dyskusja na temat utwardzania ulicy Sienkiewicza w Chwaszczynie

 

2. Głosowanie na temat czy układać płyty yomb , czy też dążyć do zrealizowania projektu budowy drogi z kostki wraz z systemem odwodnienia.

 

3. Dyskusja i wnioski

 

Od.1 Po negatywnej decyzji mieszkańców ulicy Sienkiewicza podczas przedstawiania podziału płyt yomb na zebraniu wiejskim w dniu 13.03.2012, Sołtys wraz z Radą Sołecką podjął decyzję o spotkaniu się z mieszkańcami ulicy Sienkiewicza. Obecni na zebraniu zdecydowanie opowiedzieli się, aby nie układać płyt yomb na ich ulicy.

 

Od.2 Sołtys zaproponował głosowanie. W wyniku, którego wszyscy obecni na zebraniu opowiedzieli się za kompleksowym rozwiązaniem to jest wykonaniem dokumentacji projektowej wraz z odwodnieniem.

 

Od.3 W wyniku dyskusji ustalono iż rejonem objętym kompleksowym rozwiązaniem powinny być ulice w centrum Chwaszczyna : Mickiewicza, Sienkiewicza, Słowackiego, Norwida i Żeromskiego. Ustalono, że w dniu 17.04.2012 o godz. 19.00 na terenie szkoły przy ulicy Mickiewicza w Chwaszczynie odbędzie się zebranie w szerszym gronie, tj. uzupełnione o mieszkańców w/w ulic.

Zaproponowano, aby na zebraniu w dniu 17.04.2012 roku wyłonić przedstawicieli poszczególnych ulic i wraz z członkami Rady Sołeckiej oraz radnym powiatowym udać się na spotkanie z Burmistrzem Gminy Żukowo, lub zaprosić włodarza do naszej miejscowości.

 

nadesłał: Mirosław Nowak – sekretarz Rady Sołeckiej

foto: maps.google.pl – na żółto zaznaczony proponowany rejon dróg do wykonania kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z odwodnieniem.

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.