Spotkanie podsumowujące akcję „Urząd na piątkę”

 

W imieniu Rady Sołeckiej Chwaszczyna serdecznie zapraszamy na spotkanie podsumowujące akcję „Urząd na piątkę”, które odbędzie się w Urzędzie Gminy Żukowo w dniu 29.11.2012 roku o godz.18.00.


Zachęcam również do wypełnienia ankiety do końca czasu trwania akcji (czyli do 29 listopada). W ankiecie można anonimowo ocenić działanie urzędu oraz dodatkowo w komentarzu można np. wypowiedzieć się co jest naszą największa bolączką w załatwianiu spraw urzędowych. Im więcej opinii zbierzemy tym większa siła nacisku na Włodarzy gminy. Podczas spotkania z osobami, które włączyły się do akcji, wspólnie zdecydujemy jaką ocenę wystawić Urzędowi Gminy w Żukowie oraz postaramy się znaleźć przynajmniej jeden obszar działalności urzędu, w którym wprowadzimy korzystne zmiany.


Formularz ankiety do wypełniania on-line:

http://tnij.org/urzadna5


Jolanta Wiercińska

Rada Sołecka Chwaszczyno

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.