Spotkanie mieszkańców rejonu Centrum. 'MOJA ULICA, MOJE CHWASZCZYNO!’

Zapraszamy na ostatnie spotkanie w ramach cyku spotkań osiedlowych 'Moja ulica, Moje Chwaszczyno’ – edycja 2018.

Na spotkanie w dniu 20 czerwca (środa) na godzinę 19.00 zapraszamy mieszkańców rejonu Centrum oraz wszystkich, którzy nie mogli dotychczas wziąć udziału w spotkaniach do Strefy Kultury, przy ul. Żeromskiego 9 w Chwaszczynie.

Na spotkaniu będziemy rozmawiać m.in. o planowanych inwestycjach drogowych, rozpoczęciu budowy sieci światłowodowej, ofercie Strefy Kultury w Chwaszczynie, udziale sołectwa w konkursie 'Piękna Wieś Pomorska 2018′ oraz poruszymy zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa.

Na spotkanie został zaproszony przedstawiciel firmy Interkar, która planuje budowę sieci światłowodowej w Chwaszczynie.

Już teraz prosimy o indywidualną refleksję nad najważniejszymi potrzebami Państwa miejsca zamieszkania, jak również całego Chwaszczyna oraz w jaki sposób chciałbym się zaangażować w jego rozwój. Równocześnie prosimy o zgłoszenie przed spotkaniem dodatkowych tematów, o których chcielibyśmy wspólnie porozmawiać.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Chwaszczyna do czynnego udziału w cyklu spotkań osiedlowych!

Jolanta Wiercińska
Jacek Fopke

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.