Spotkanie informacyjne dot. kanalizacji w Chwaszczynie

 

 

 

 

 

{module do-reklamy-intertekst|none}Urząd Gminy Żukowo oraz Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S.A. w Gdańsku zapraszają  mieszkańców Chwaszczyna na spotkanie informacyjne dotyczące koncepcji budowy kanalizacji sanitarnej dla południowo – wschodniej części Chwaszczyna, które odbędzie się

we wtorek 18.10.2011 o godzinie 17.00 w sali nr 18 Zespołu Szkół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowejprzy ulicy Mickiewicza 16 w Chwaszczynie.

 

Spotkanie ma na celu poinformowanie mieszkańców o przebiegu prac nad opracowaniem projektu koncepcyjnego oraz zapoznanie się z uwagami i sugestiami, dotyczącymi przedmiotowego zadania. Na spotkaniu obecny będzie przedstawiciel Urzędu Gminy Żukowo oraz projektant Biura Projektów Budownictwa Komunalnego S.A., którzy przedstawią zakres koncepcji budowy kanalizacji sanitarnej oraz udzielą odpowiedzi na pytania i wątpliwości mieszkańców.

 

{module do-reklamy-intertekst-2|none}{module reklama-artykul-n|none}

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.