Spotkanie dotyczące akcji „Weekend za pół ceny” oraz „Karta Mieszkańca”

W weekend 21- 22 kwietnia 2018 r. w Gminie Żukowo odbędzie się trzecia edycja akcji „Weekend za pół ceny”.

„Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny” to akcja promocyjna, która od kilku lat z powodzeniem organizowana jest w gminach na terenie Województwa Pomorskiego. Wydarzenie to jest elementem promocyjnym, mającym na celu zintegrowanie społeczności lokalnej, jak również prezentację towarów i usług znajdujących się w ofercie Partnerów, poprzez ich sprzedaż za pół ceny. Przedsięwzięcie jest otwarte dla wszystkich, którzy oferują usługi gastronomiczne, hotelowe, kulturalne, sportowe, kosmetyczne i turystyczne oraz są gotowi obniżyć ceny oferowanych produktów i usług o 50%. Oferty nie muszą obejmować całego asortymentu, warunkiem jest jednak obniżenie cen standardowych wybranych produktów lub usług.

W Gminie Żukowo projekt „Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny” planowany jest 21 i 22 kwietnia w godzinach otwarcia obiektów usługowych i handlowych Partnerów, którzy włączą się do akcji. Miejsca, które wezmą udział w akcji, zostaną oznaczone specjalnymi plakatami, tak aby turyści oraz mieszkańcy nie mieli wątpliwości, których lokali dotyczy zniżka.

Projekt „Karta Mieszkańca”

Chcielibyśmy również zainteresować Państwa przystąpieniem do projektu „Karta Mieszkańca”. Otrzymać będzie mógł ją każdy mieszkaniec gminy (zameldowany lub zamieszkujący gminę), który złoży zeznanie podatkowe PIT, wskazując w nim miejsce zamieszkania na terenie gminy Żukowo i przedstawi potwierdzenie złożenia takiego zeznania w Urzędzie Gminy Żukowo. „Karta Mieszkańca” uprawniałaby jej właściciela do zniżek wśród partnerów programu.

Partnerem „Karty Mieszkańca” może zostać każdy podmiot świadczący usługi na terenie gminy Żukowo, który zgłosi chęć uczestniczenia w programie. Lista takich podmiotów będzie po wejściu projektu udostępniona na stronie internetowej Gminy Żukowo.

Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych akcjami zapraszamy na spotkanie organizacyjno-informacyjne, które odbędzie się 15 stycznia 2018 r. o godz. 15.00 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Żukowie ul. Gdańska 52.

Zgłoszenia lub pytania od przedsiębiorców prosimy kierować na e-mail: b.bujnowska@zukowo.pl lub r.cebela@zukowo.pl bądź telefonicznie: 58 685 83 68 lub 58 685 83 08.

 
Beata Bujnowska-Kowalska
Informacja prasowa
Gmina Żukowo

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.