SMS-owe powiadomienia z urzędu

 

Burmistrz Gminy w Żukowie informuje, że w drugim kwartale 2015 r. wprowadzony zostanie SMS-owy system informowania zobowiązanych o terminie zapłaty lub o powstaniu zaległości z tytułu podatku od nieruchomości, podatku rolnego, podatku leśnego, opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

 

Każda osoba, która wyrazi zgodę na umieszczenie swojego numeru telefonu komórkowego w bazie sms Urzędu Gminy w Żukowie, będzie otrzymywać krótkie wiadomości tekstowe (sms-y):

1. przypominające o terminie płatności (nie wcześniej niż 7 dni przed upływem terminu),

2. w przypadku wystąpienia zaległości (w terminie nie później niż 21 dni po upływie terminu płatności). Jeżeli zobowiązany uiści zaległość w terminie 7 dni od daty otrzymania wiadomości tekstowej (sms), to uniknie kosztów upomnienia.

 

W związku z powyższym wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wypełnienia oświadczenia – druku zgody na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystanie Państwa numeru telefonu do celów podatku od nieruchomości, podatku rolnego, podatku leśnego oraz opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Oświadczenie – druk zgody można złożyć bezpośrednio w Urzędzie Gminy w Żukowie, ul. Gdańska 52, 83-330 Żukowo, w godzinach jego pracy, przesłać pocztą tradycyjną (dla celów dowodowych zaleca się przesłanie listem poleconym) lub za pomocą Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej e-PUAP (oświadczenia przesłane za pośrednictwem e-maila nie będą akceptowane).

 

Oświadczenia – druk zgody można będzie pobrać w Urzędzie Gminy w Żukowie, ul. Gdańska 52 pokój numer 28 oraz pokój 32 i ze strony internetowej www.bip.zukowo.pl/ zakładka urząd gminy – pliki i formularze.

 

Tutaj możesz pobrać oświadczenie – druk zgody

 

źródło: zukowo.pl fot. internet

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.