Silny wiatr i opady śniegu.

{module do-reklamy-intertekst|none}Wczoraj w Chwaszczynie pojawił się pierwszy śnieg. Może ten pierwszy śnieg nie utrudnił zbytnio życia kierowcom, bo drogi są już czarne ale jest mokro i ślisko. Synoptycy zapowiadają dalsze opady śniegu z deszczem. Na razie nie ma zagrożenia sparaliżowania kraju przez zimę. Wszystko wskazuje na to, że śnieg utrzyma się tylko na południu Polski.

Synoptycy ostrzegają przed silnym wiatrem, który 9 i 10 grudnia osiągnie nad lądem prędkość w porywach do 90 km/h. Wiatr będzie silny, ale nie powinien jednak spowodować aż takich zniszczeń jak wichura sprzed niespełna dwóch tygodni.  


W związku z coraz bardziej nieprzewidywalną sytuacją pogodową warto zaglądać na naszą podstronę SYTUACJA NA DROGACH, gdzie prezentujemy obrazy z kamer internetowych na ul. Spacerowej oraz na obwodnicy.

 

Zobacz bieżącą sytuację drogową, czy korkuje się rondo w Chwaszczynie lub czy jest przejezdna obwodnica. Sprawdzenie przejezdności jest możliwe dzięki systemowi Targeo Traffic Live, który zbiera dane bezpośrednio od setek tysięcy osób poruszających się z AutoMapą po polskich drogach.

 

{module Sprawdz-sytuacje-na-drogach}

 

{module dol-artykulu|none}

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.