SIATKARZE Z CHWASZCZYŃSKIEJ SZKOŁY Z MEDALEM MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA!

W dniu 16 maja odbył się Finał XIX Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców. Znaleźli się w nim młodzi siatkarze z chwaszczyńskiej szkoły, którzy kilka dni wcześniej wygrali turniej półfinałowy rozegrany w Chwaszczynie.

W turnieju finałowym, który od-był się w Gdańsku startowało 6 najlepszych zespołów z naszego województwa: z Gdańska, Gdyni, Koczały, Malborka, Starogardu Gdańskiego i Chwaszczyna. Bardzo dobrze w całym turnieju spisali się podopieczni Katarzyny Przeperskiej i Roberta Zochniaka, którzy ulegli tylko w meczu finało-wym faworyzowanym klubowym wicemistrzom Polski kadetów, zawodnikom ze Szkoły Mistrzo-stwa Sportowego nr 2 w Gdańsku.

3I7A9644

W końcowej klasyfikacji Siatkarze z Chwaszczyna zajęli 2 miej-sce i zostali wicemistrzem województwa pomorskiego! Gratulujemy!

Klasyfikacja końcowa:

1. Gdańsk
2. Chwaszczyno
3. Starogard Gdański
4. Gdynia
5. Koczała
6. Malbork

3I7A9795 002

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.