Ruszyły zapisy do XXV Żukowskich Biegów Przełajowych

 

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie informuje, że dnia 24 kwietnia 2016 r. (niedziela) o godzinie 12:30 odbędzie się impreza biegowa „Żukowskie Biegi Przełajowe”.

Impreza ma charakter „Open”, czyli startować w niej mogą dzieci, młodzież szkolna, seniorzy (podział na kategorie wiekowe). Już dziś ruszyły zapisy na stronie: https://elektronicznezapisy.pl/event/441.html

Dla każdego uczestnika pakiet startowy, a na mecie czekać będzie upominkowy medal, a także losowanie nagród i nagrody finansowe w ogólnej klasyfikacji seniorskiej !

Z okazji 25 lecia Żukowskich Biegów Przełajowych odbędzie się bieg jubileuszowy na dystansie 800 metrów dla amatorów biegania.

 

Regulamin do pobrania

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.