Egzamin Karate KYOKUSHIN DZIECI w PSzW FIGHTER

 

W dniu 2 kwietnia 2016 roku w Pomorskiej Szkole Walki FIGHTER z Chwaszczyna odbył się egzamin na stopnie KYU (pasy) w Karate KYOKUSHIN DZIECI, będący zwieńczeniem kolejnego okresu treningowego młodych Karateków.

Poza formą egzaminacyjną, celem egzaminu jest przygotowanie dzieci do radzenia sobie z kolejnymi wyzwaniami zarówno na treningach jak i podążając  za słowami twórcy Karate KYOKUSHIN Masutatsu OYAMY ” radzenia sobie z trudami dnia codziennego”.

Udział wzięło 105 adeptów Sztuki Karate KYOKUSHIN z Naszego klubu trenujących w sekcjach: Chwaszczyno, Pępowo, Żukowo, Przodkowo, Pomieczyno, Czeczewo, Gdańsk Oliwa i Gdańsk Osowa.
Egzamin został przeprowadzony przez Komisję egzaminacyjną pod przewodnictwem Sensei Tomasza BORUCA.

Za przygotowanie naszych małych Karateków odpowiada sensei Jarosław Niewiadomski.

 

pswfighter slowo wsparcia

 

pswfighter medytacja

pswfighter z rodzicami

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.