Rumia. Maraton Rumski o Mistrzostwo Kaszub

10 grudnia w Rumi odbędzie się turniej sportowy Maraton Rumski o Mistrzostwo Kaszub. Turniej będzie rozgrywany na dystansie 8 rund, pod patronatem Burmistrza Rumi – Michała Pasiecznego.

Turniej będzie rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry – Baszka Méster Sport, w kategoriach:

• drużynowej,
• indywidualnej pań i panów
• oraz parami.

W turnieju, zostanie rozegranych 8 rund po 40 rozdań. Uczestnicy turnieju będą rywalizować o puchary oraz nagrody rzeczowe. Wśród uczestników na koniec turnieju zostanie dodatkowo rozlosowana nagroda niespodzianka. Organizator przewidział nagrodę dla najstarszego i najmłodszego uczestnika turnieju.

Maraton Rumski zostanie rozegrany w Hali MOSiR Rumia, ul. Mickiewicza 49. Zapisy do turnieju będą prowadzone w dniu imprezy: 10 grudnia 2016 r., zapisy od godz. 13:00 – 13:50. Rozpoczęcie Turnieju godz. 14.

Dla zainteresowanych istnieje możliwość skorzystania z noclegu w hotelu przy MOSiR Rumia – cennik i kontakt na stronie POKOJE GOŚCINNE.

Na turniej sportowy Maraton Rumski o Mistrzostwo Kaszub, zaprasza Michał Pasieczny – Burmistrz Rumi.

 

Organizator:
Federacja Kaszëbë Baszka – Lës

maraton baska

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.