Rozpoczynamy procedurę budowy ulic na kolejnym osiedlu.

{module do-reklamy-intertekst|none}


Dnia 28.06.2012 roku na sesji Rady Miejskiej w Żukowie Radni zdecydowali o zabezpieczeniu kwoty 46 000,00 zł na inwestycję pt. „Koncepcja budowy ulic: Żeromskiego, Mickiewicza, Słowackiego, Sienkiewicza, Gałczyńskiego i Norwida w Chwaszczynie wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną”.


W treści zapisu nie ma wymienionej ulicy Kochanowskiego, ale w dniu dzisiejszym w rozmowie telefonicznej z Kierownik Referatu Inwestycji Pani Ireny Majkowskiej Radny Piotr Fikus otrzymał zapewnienie o ujęciu tej ulicy w zakresie budowy w/w ulic.


Spotkanie z Mieszkańcami ulicy Sienkiewicza w dniu 29.03.2012 roku w remizie, spotkanie z Mieszkańcami w/w ulic w dniu 17.04.2012 roku w szkole, spotkanie wytypowanych przedstawicieli poszczególnych ulic z Burmistrzem Gminy Żukowo Panem Jerzym Żurawiczem w dniu 22.05.2012 roku również w szkole przyniosły efekt.


Zapewnienia Burmistrza o wprowadzeniu tego zadania do Budżetu Gminy Żukowo stało się faktem.


Radny Piotr Fikus bardzo dziękuję Burmistrzowi za dotrzymanie danego słowa. Jest to duże zadanie inwestycyjne, które zasadniczo poprawi stan dróg i funkcjonowanie Mieszkańców na kolejnym osiedlu.


Na sesji wprowadzono również nowe zadanie pt. „Dotacja dla SPZOZ na ocieplenie budynku Ośrodka Zdrowia w Chwaszczynie” – kwota 49 884,00 zł. Na inwestycje w Budżecie Gminy Żukowo na rok 2012 przeznaczono kwotę – 31 742 218,67 zł.


Nadesłał:

Radny Powiatowy Piotr Fikus

 

{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.