Rozpoczęło się układanie płyt „yomb” w Chwaszczynie


Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na zlecenie Urzędu Gminy Żukowo pracownicy spółki komunalnej rozpoczęli w dniu dziejszym układanie płyt drogowych ,,yomb ” na terenie sołectwa Chwaszczyno.

Ułożonych zostanie 2300 sztuk, które sołectwo otrzymało z puli Urzędu Gminy Żukowo.Dodatkowo na ulicy Kaszubska Droga w rejonie jeziora Osowskiego 220 sztuk, które zakupiło sołectwo z funduszy pochodzących od GS ,,SCh”Żukowo.Pozwoli to na połączenie dwóch utwardzonych odcinków w jedną całość.

Zgodnie z zapowiedzią jednego z urzędników gminnych spółka komunalna ułoży także płyty, które zostały zakupione przez mieszkańców Chwaszczyna.


nadesłał: Mirosław Nowak – sekretarz Rady Sołeckiej sołectwa w Chwaszczynie


poniższe fot. Mirosław Nowak {gallery}2012/2012-10/yomb-chwaszczyno{/gallery}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.