Ropoczynamy akcję sprzątania Chwaszczyna

 

Przyszła wiosna i podobnie jak w ubiegłym roku Sołtys Chwaszczyna Jolanta Wiercińska zaprasza wszystkich miłośników ładu i porządku na kolejną akcję sprzątania Chwaszczyna.

Tym razem sprzątanie rozpocznie się porządkowania lasu między Chwaszczynem, a Tuchomiem. Zbiórka w sobotę, 7 maja 2016 r. o godz. 10.00 przy ul. Leśnej 15F. W wyznaczonym miejscu zbiórki będą do dyspozycji worki na śmieci oraz jednorazowe rękawiczki. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Chwaszczyna i okolic.

Kolejne rejony Chwaszczyna planowane są do uporządkowania na 28 maja 4 czerwca (ZMIANA TERMINU). Miejsca i godziny zbiórki zostaną podane w terminie późniejszym. W tym też dniu wszystkich zaangażowanych w akcję sprzątania zapraszamy już dziś na ognisko, które odbędzie się przy remizie OSP (ul. Żeromskiego 9 w Chwaszczynie). Wzorem ubiegłego roku organizatorzy zapewniają drewno oraz symboliczną kiełbaskę i bułkę dla uczestników.

Zebrane śmieci zostaną złożone w wyznaczonych miejscach Chwaszczyna oraz odebrane przez UG Żukowo.

Kontakt: soltys@rada.chwaszczyno.pl lub pod numerem telefonu 500 079 748

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.